Jdi na obsah Jdi na menu
 


Neaktualní Aktuality

Aktuality

 

13.června 2011 byla přidána nová fotografie do sekce naleziště hubek

 

10. června 2011:

V deset hodin započal první předvolební míting ČSH a HubKlubu, který se zvrhl v přímou volbu prezidenta. Ze čtyř navrhovaných kandidátů jsme potleskem odměnili Lenku Vodoměrku, jejíž proslov byl dokonalý. Eda podpořil svou kandidatůru zeleným trikem, čímž naznačil své environmentální preference. Ludva jako pravý král se na nějaké prezidenství zvysoka vy... a trvalo mu to cca 43 min pobytu v boudičce. Nicméně přes veškeré snahy všech kandidátů nikdo jiný nežli náš jedinečný minulý, současný i budoucí prezident J.J.M. nemohl být zvolen.

HubKlub GRATULUJE!!!

AŤ ŽIJE PREZIDENT ČSH!!!!

 

duben - květen:

HubKlub se věnoval venkovním aktivitám, přípravě a vydání Hubovin, proto se zdají býti webové stránky zanedbávané.

HubKlub se zaměřil na kontaktní oslovování členů a (ne)aktivních nečlenů, tak aby bylo naplnění cílů KH dosažitelnější.

 

4.dubna 2011 byly přidány nové fotografie do sekce naleziště hubek

 

3.dubna 2011 ve 14 hodin začíná dostihová sezóna ve V.Chuchli.

 

31.března 2011 zástupci HubKlubu a ČSH podpořili výstavu Klubu skalničkářů v Praze.

 

30.března 2011 - byl přidán nový příspěvek do sekce doporučená četba.

 

13.března 2011 – spontánní nedělní výlet měl příjemný, ale také dramatický, průběh a byl plný zvratů. Na reportáž se můžete těšit v následujícím vydání Hubovin.

 

11. března 2011 - byla přidána fotografie do alba "Naleziště hubek"

 Obrazek

10. března 2011 - v rámci ročních oslav se HubKlub zmohl na první majetek....pokladničku ve které bude pokladník (po řádném zaúčtování)  střádat hubklubí korunky.

 

 

 

8 - 16. března 2011 se uskuteční FESTIVAL HubKlubu, kterým oslavíme první narozeniny HubKlubu.

RADUJME SE, VESELME SE

 

 

4.března 2011 - bylo vydáno a členům distribuováno první "nulté" vydání klubových Hubovin. Noviny HubKlubu se zabývají radami pro život, nabízejí praktická doporučení, rozhovory, možnost inzerce, kulturní zajímavosti, odborné články, zábavu, prostor pro osobní vzkazy, názory či vlastní tvorbu. Huboviny znamenají vážnou konkurenci pro komerční média a sociální sítě.

 

9.února 2011 - NEPŘEHLÉDNĚTE!!! došlo k výraznějším změnám internetových stránek HubKlubu (reorganizace rubriky "Dílo na téma", deliminace "Nečlenské příspěvky", zavedení "ČSH" a k přidání zajímavých aktualit (nové články v rubrice "ČSH", "Doporučená četba" a "Praktické hubky".

 

9.února 2011

  • dnešní den vyhlašujeme dnem "hubkařů". Zima je již na ústupu a sluníčko o sobě dává vědět čím dál častěji a intenzivněji. Hubkař ožívá a těší se na jarní hubky;
  • lednové shromáždění přineslo první spory (ovoce) ve formě vypracování stanov ČSH včetně přihlášky pro vhodné kandidáty z řad HubKlubu. Tyto materiály jsou k vyzvednutí v pracovně ZHK. Věříme v úspěch společné spolupráce obou spřátelených organizací!!!

 

31.ledna 2011 - Vážení přátelé Hubek, dnešní neplánovaně plánovaná schůze HubKlubu a ČSH proběhla ve velice pozitivním duchu:

  • Nové exempláře hubek, které se podařilo zachránit z planáže, byly předány do opatrování HubMuzea.
  • Byl učiněn návrh na vytvoření vlajky HubKlubu, kterou můžeme za účelem propagace vyvěšovat při významných příležitostech a na zajímavých místech
  • Bylo navrženo nové heslo HubKlubu, které zní "Zdarkám Hub" a které bylo uvítáno ovacemi.
  • Byl schválen statu externího pracovníka Ladi, který se nalézá vně.
  • Byly předjednány další návštěvy dostihového zařízení.
  • Byly vedeny diskuze na různá témata...

 

14.ledna 2011 - HubKlub podporuje petici na záchranu včel, jejichž vymírání ohrožuje celý potravní řetězec. Přidat svůj hlas můžete zde.

 

12.ledna 2011 - HubKlub zve všechny příznivce na novoroční bowlingové povyražení!

 

31.prosince 2010 - HubKlub přeje všem hubkařům, členům HubKlubu, sympatizantům, neutrálům, všem lidem dobré vůle a zejména hubkám, hubičkám, hubínkům a hubáním štastný konec starého roku a úspěšný začátek, průběh i konec roku 2011, do kterého právě vstupujeme. Přístí rok se jeví jako vstřícný pro hubkaření, tudíž se těšme na nové zážitky s tímto spojené. ŠŤASTNÉ NOVÉ HUBKAŘENÍ 2011 !

 

22.prosince 2010 v 00:39 hodin nastal Zimní slunovrat ! Veselme se !

 

15.prosince 2010 - byly přidány dva nové příspěvky do rubriky "Doporučená četba".

 

14.listopadu 2010 - vzhledem k říjnovému vandalství bylo rozhodnuto o zrušení plantáže a ukončení veškerých aktivit s tímto spjatých.

 

9.listopadu 2010 - byl přidán nový exemplář do HubMuzea. Sbírka se již pěkně rozšiřuje. Návštěva HubMuzea je příjemným zpestřením dne. 

 

7.listopadu 2010 - prezident ČSH a zakladatelka hubklubu společně uzavřeli dostihovou sezónu roku 2010. Hitem dne byl Trdelník zdarma pro všechny hubkaře i nehubkaře. Dokumentační foto zde.

 

1.listopadu 2010 - reportáž z výpravy na dostihy 31.října najdete v rubrice Aktivity.

 

16.října 2010 - proběhla tajná schůzka mezi představiteli ČSH a HubKlubu, která se uskutečnila mezi 16:00 a 16:30 hod na dostihovém závodišti ve V. Chuchli. Schůzka byla maskována pozorováním hlavního klusáckého dostihu dne.

 

6.října 2010 - Obětavá Vodoměrka podá Kulhavému Laďovi pomocnou ruku na plantáži. Volejme Bravó Vodoměrko, na plantáži u zurčícího potůčku se ti jistě bude po zbytek barevného října líbit!

 

6.října 2010 - Maximální pizzy za minimální cenu dostanate na http://www.zapakatel.cz/ ! Dvě obří pizzy jen za 116 Kč místo 330 Kč! Z původní ceny se vypeklo 65%!! Hubkaři nenechte si tuto nabídku ujít!!!

 

23. září 2010 - dnes v 5 hod. 11 minut nastala podzimní rovnodennost a léto ustoupilo podzimu. Nastává období jako dělané pro výměnu slamáků za hubkařské klobouky a na natažení kazajky z troudnatce chránící proti zimě i dešti.

Jelikož je během nastávajícího studeného období každý hubkař náchylnější k chorobám HubKlub doporučuje používání schodiště namísto výtahů a vyhýbání se sedavému zaměstnání v kancelářích. Více se o důvodech tohoto doporučení dozvíte v doporučené četbě /clanky/doporucena-cetba-/hygiena.

 

 

9.září 2010 - byl přidán nový příspěvek z brigády na plantáži, kdy bylo založeno dislokované stanoviště C. Vše se dozvíte zde /clanky/plantaz/zpravamartina 

 

6.září 2010 - aktuality o stavu plantáže od Edy se dozvíte zde /clanky/plantaz/zpravaeda

 

30.srpna 2010 - byly přidány příspěvky do fotogalerie "naleziště hubek"

 

25.srpna 2010 - během schůze HubKlubu byli přijati dva noví členové HubKlubu a byl odsouhlasen vstup Edy mezi hubkaře s tím, že se bude i nadále aktivně podílet na aktivitách HubKlubu. Gratulujeme Edovi k vytouženému úspěchu a přejeme mu mnoho kvalitních huběnek.

 

13.srpna 2010 - čtvrteční bowlingový večer s nezvyklem malým počtem hráčů se nenechal zahambit a nejen, že si všichni skvěle zahráli, pobavili se a zakouleli si, ale byla vztyčena výzva ve formě nového rekordu. Více na /fotoalbum/akce-a-aktivity/bowsrpen 

 

12.srpna 2010 je naplánován v pořadí již třetí bowlingový večer. Tentokrát budeme mít i dobrý důvod k oslavě, takže pokud byl druhý bowlingový večer senzační, ten nadcházející ho může ještě trumfnout. Proto neváhejte a připojte se k nám.

 

22.července 2010 - nezávislá neutrálka uspořádala pro členy HubKlubu a ČSH netradiční velmi bohatý krabičkový oběd, který se volně přesunul v krabičkovou večeři...Děkujeme a gragulujeme ke kulaťoučkým hříbečkům.

 

19.července 2010 - NOVÝ NÁLEZ na plantáži bylo objeveno stanoviště B, jeho popis naleznete /clanky/plantaz/stanovisteB a první fotodokumentaci ve fotogalerii plantáže.

 

18.července 2010 - se značným zpožděním byla předána zpráva z plantáže od ZHK. Prostudovat si ji můžeme zde: /clanky/plantaz/zpravazhk 

 

9.července 2010 - vzhledem k horkému počasí a malé vláhy hubky téměř nerostou. HubKlub je pro zavlažování lesů a březových alejí!

 

7.7. 2010 - dnes v 11 hodin se ze slečny Jany B. stala paní Jana V. Velice gratulujeme a přejeme mnoho štěstí pro společné houbaření.

 

30.června 2010 - Behěm parného léta vyrážíme občasně na krabičkový oběd do parku, do přírody...

 

21.června 2010 - HubKlub pořádá 23.6. druhý bowlingový večer pro Hubkaře, členy HubKlubu, sympatizanty i neutrály......A jak to dopadlo???....najdete v nové fotogalerii /fotoalbum/akce-a-aktivity/bowcerven

 

15.června 2010 - přidán příspěvěk týkající se vyhodnocení výběrového řízení na jména našich nových čestných členů: /clanky/aktivity/vysledkypets 

 

15. června 2010 - HubKlub graguluje k významným narozeninám, které dnes oslavuje náš zasloužilý člen HubkaFun Kóřa - pokladník. Do budnoucna mu přejeme hlavně hojnost hubek a hubiček!

 

11.června 2010 - byl přidán nový příspěvek /clanky/aktivity/ctvrtvyroci 

 

10.června 2010 - bližší informace o mezinárodní výjezdní akci na "ANO" se dozvíte zde /clanky/aktivity/svatbaJanaB

 

9.června 2010 - informace o hubkařském lékařství /clanky/prakticke-hubky/hubmed.

 

9.června 2010 - jaké byly podmínky na plantáži během prvního turnusu se dozvíte zde /clanky/plantaz/zpravajanab.

 

9.června 2010 - HubKlub Vás zve na plavání každou středu od 16hod. Sportuchtiví zájemci nechť se hlásí Edovi.

 

9.června 2010 - nepřehlédněte nový příspěvek, ve kterém nás Hubkafan Kóřa informuje o průběhu brigády na plantáži /clanky/plantaz/zpravakora.

 

9.června 2010 - nabídka pozvánky pro dvě osoby na bezplatnou ukázkovou hodinu výuky jazyka anglického v úterý 15.6. a ve čtvrtek 17.6. od 18:30. K vyzednutí u ZHK.

 

8.června 2010 - HubKlub přijal 1.oficiální sponzorský dar, kterým chce Eda individuálně podpořit naše společenské akce. Jedná se o 40g balení Kettle Chips (lightly salted, absolutely nothing artificial), 40g balení Trrells Hand Cooked Potato Chips (Mature cheddar & Chives) a 34,5g balení Walkers (Salt & Vinegar).

Při této příležitosti byl zprovozněn trezor v č.k.137, kde veškeré dary a hubkařské cennosti budou bezpečně uloženy tak, aby z jejich požitků profitovali minimálně tři osoby z řad ČSH, HubKlubu či skalních příznivců.

 

7.června 2010 - členové HubKlubu slavnostně předali prezidentovi ČSH poukázku na GRILOVANOU KLOBÁSU s platností od 4. do 10. června 2010. HubKlub přeje dobrou chuť!!!

 

7.června 2010 čestné členy HubKlubu naleznete v nové fotogalerii /fotoalbum/akce-a-aktivity/cestnyclen. Čestná základna se bude postupně rozšiřovat.

 

2.června 2010 proběhla v restauraci U Havrana ( http://www.restauraceuhavrana.cz/ ) oslava jmenin prezidenta Českého svazu hubkařů, J.M. Huby Hubkaře. Za HubKlub se velice aktivně zúčastnili Eda a Kóřa. 

 

28.května 2010 -  bowlingový večer se nevídaně vydařil a slibuje brzské opakování (cca 17.6.). Jaké to doopravdy bylo můžete najít ve fotogalerii.

 

21.května 2010 - HubKlub pořádá 27.5. bowlingový večer pro Hubkaře, členy HubKlubu, sympatizanty i neutrály. Více najdete v sekci Aktivity.

 

20.května 2010 -  náš nový angažovaný sympatizant nabízí prostřednictvím HubKlubu slevu 10% na nákup v knihkupectví. Zájemci nechť se přihlásí na naši emailovou adresu.

 

17.května 2010 -  Ve spolupráci HubKlubu s Českým svazem hubkařů bylo založeno HubMuzeum. Slavnostní otevření proběhlo 17.května v pracovně pana prezidenta ČSH, kdy byla odhalena první vitrína.

 

19.května 2010 - středeční krabičkový den se velice vydařil vskutku po hubkařsky. Měli jsme nízkonákladové knedlíky s vajíčkem, rychlovarný kuskus s fazolkami a zbytky od neděle. Vše bylo chutně připravené a s chutí zkonzumované. 

 

15.května 2010 - HubKlub navázal mezinárodní spolupráci. Hubkaři celého světa spojte se!!!

 

11.května 2010 - nepřehlédněte pozvánku ke složení zkoušek ze znalostí hub pro rok 2010. Více naleznete v rubrice Praktické hubky /clanky/prakticke-hubky/zkousky

 

11.května 2010 - co je nového na Plantáži? Zkrontolujte zprávy z provozu:   /clanky/plantaz

 

27.dubna 2010 - dnes v 15 hod. se koná mimořádné krátké shromáždění! Prosíme všechny členy aby se dostavili do č.k 127.

 

27. dubna 2010 - byla přidána nová fotogalerie Naleziště hubek.

 

26.dubna 2010 - Jana B. započíná první turnus brigádničení na Stanovišti A naší HubPlántáže. Držme jí palce a přejme mnoho úspěchů! Že to nebude práce jednoduchá lze odvodit z nových fotek ve fotogalerii HubPlantáže

 

23.dubna 2010 - novinky.cz informují o nebezpečné houbě, která se šíří mezi lidmi a zvířaty v Severní Americe a může zapříčinit i smrt. Vice na http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/198391-v-usa-a-kanade-se-vzduchem-siri-houba-ktera-muze-zabijet.html

 

Ustavující schůze HubKlubu  řádně proběhla 14. dubna 2010. Zápis ze schůze naleznou členové v sekci pro registrované.

 

Oficiálním krabičkovým dnem byla vyhlášena středa! Nezapomeňte si každou středu přinést oběd v krabičce.

 

14. dubna 2010 - dnes jsme zjískali jubileního DESÁTÉHO člena

 

14. dubna 2010 - Dnes HubKlub věnoval ČSH jeden kus poukázky na tulipán, který lze vyzvednout v nově otevřeném květinářství.  I hubkař může mít tulipán ...

...poukázka byla HubKlubu prezidentem ČSH navrácena. Má-li o ni někdo zájem nechť se dostaví do č.k.127.

 

14. dubna 2010 - Včera si Světluška pořídila nového papouška.

 

18. dubna 2010 – výletní akce na dostihy pro členy i nečleny HubKlubu (část výtěžku z výhry bude věnován na podporu ČSH).

 

12. dubna 2010 oslavil HubKlub první měsíc své existence. Všem členům gratulujeme!

 

31. března 2010 – HubKlub předal Českému svazu hubkařů výtěžek ze „sázky na Edu“ - hubkaři po dlouhé době zase jednou okusili sladkosti z dětství!

 

27. března 2010 – sázka na Edu v 1/2marathonu

  

12. dubna 2010 - byly zprovozněny internetové stránky HubKlubu

   

12. března 2010 - byl založen HubKlub...fanklub hubkaření